CELLUTHERM

Chcę otrzymać ofertę

ul. Wiatrakowa 31E
47-400  Racibórz, 
NIP: 639-142-99-79   

Na rynku 7 lat, w Oferteo 7 lat.
Ostatnie logowanie: 2016-05-31 15:27

 
45 sekund temu  P****** złożył ofertę
50 sekund temu  K****** złożył zapytanie
3 minuty temu  W****** złożył zapytanie
3 minuty temu  U****** złożył ofertę
3 minuty temu  B****** złożył zapytanie
6 minut temu  P****** złożył ofertę
7 minut temu  R****** złożył ofertę
7 minut temu  S****** złożył zapytanie
7 minut temu  P****** złożył zapytanie
7 minut temu  I****** złożył ofertę
8 minut temu  M****** złożył zapytanie
9 minut temu  L****** złożył zapytanie
10 minut temu  G****** złożył ofertę
10 minut temu  S****** złożył zapytanie
11 minut temu  Z****** złożył ofertę
12 minut temu  Z****** złożył zapytanie
13 minut temu  b****** złożył zapytanie
15 minut temu  W****** zarejestrował się
19 minut temu  S****** złożył ofertę
22 minuty temu  M****** złożył ofertę
24 minuty temu  T****** złożył ofertę
28 minut temu  K****** zarejestrował się
27 minut temu  N****** zarejestrował się
27 minut temu  M****** zarejestrował się
22 minuty temu  F****** zarejestrował się
26 minut temu  K****** zarejestrował się
30 minut temu  E****** zarejestrował się
30 minut temu  a****** zarejestrował się
30 minut temu  V****** zarejestrował się
23 minuty temu  P****** zarejestrował się

Zobacz Klientów z branży

Opinie

Firma CELLUTHERM jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.

Otrzymaj Certyfikat Polecają Nas Klienci

Pokaż: 
Opinia od: KrzysztofJ

Wykonanie izolacji odbyło się przede wszystkim bardzo szybko, sumiennie i rzetelnie. Ekipa nie pozostawiła po sobie bałaganu, byli bardzo mili, kulturalni i pracowici. Cała transakcja od początku do końca przebiegła według ustalonych wcześniej zasad. Żadna z firm które zjawiło się na spotkaniu nie spełniła moich oczekiwań poza firmą CelluTherm.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Racibórz
Dodano: 2016-05-30 14:32      Dotyczy: Naprawa izolacji poddasza...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: AndrzejW

WITAM BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA A PRZY TYM BARDZO MILI LUDZIE - SUPER FACHOWCY. SERDECZNIE POLECAM. PS. MOŻNA SIĘ NAWET DOGADAĆ Z CENĄ :)

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Dąbrowa Wielka
Dodano: 2016-05-18 19:28      Dotyczy: Ocieplenie poddasza...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 

Bardzo profesjonalne podejście do zagadnienia. Szczególnie Pan Damian zasługuje na uznanie. Wszystko zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami. Wykonanie w terminie, za ustaloną cenę i z należytą dokładnością. Oby tak dalej.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Racibórz
Dodano: 2016-04-21 18:20      Dotyczy: Ocieplenie poddasza użykowego...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: AnnaW

Ocieplenie stropodachu metodą wdmuchiwania granulatu wełny mineralnej przebiegało sprawnie, szybko. Dobra organizacja pracy oraz fachowe doradztwo. Bardzo dziękuję i polecam innym tą firmę!

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Wróblowice
Dodano: 2016-04-21 11:51      Dotyczy: Ocieplenie stropodachu...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: DariuszK

Firma Celutherm wykonywała u mnie ocieplenie dachu pianką poliuretanową. Jakość usługi, terminowość, a także komunikatywność z firma na najwyższym poziomie. Polecam!

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Racibórz
Dodano: 2016-04-12 16:38      Dotyczy: Wykonanie izolacji dachu pianka Wykonanie izolacji dachu pianką poliuretanową...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: PiotrC

Dach dwuspadowy o powierzchni 110 m2 ocieplony pianką 20 cm. Firma dokonała wymiany uszkodzonej membrany, wykonała montaż uchwytów ES na całej powierzchni, docieplenie styropianem ścianek kolankowych na poddaszu. Podczas prac wszystko było należycie zabezpieczone a cała praca trwała 1 dzień roboczy. Maksimum satysfakcji. POLECAM!

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Łukanowice
Dodano: 2016-03-31 08:10      Dotyczy: Ocieplenie poddasza pianką PUR...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: LucjanA

Produkt oferowany przez Firmę Cellutherm jest wysokiej jakości. Zaraz po nałożeniu warstwy pianki w budynku zrobiło się cieplej! Wykonanie usługi nie budziło żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam produkty oferowane przez Cellutherm jak i samą Firmę.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Koziniec
Dodano: 2016-03-29 21:05      Dotyczy: natrysk piany PUR przez Firmę Cellutherm...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Piotr R

Moją opinię na temat współpracy z firmą CelluTherm najlepiej odzwierciedli informacja, że w razie potrzeby zlecenia ocieplenia, na pewno wrócę do tego wykonawcy. W grudniu 2015 roku firma dociepliła dla mnie pianką poddasze domu jednorodzinnego w Orzeszu, a wcześniej, w tym samym roku zleciłem jej też prace ociepleniowe w innej miejscowości. Prace zlecałem zarówno prywatnie, jak i w imieniu firmy. Jestem zadowolony z efektów zrealizowanych inwestycji i bezproblemowego przebiegu prac. Polecam firmę CelluTherm jako wykonawcę ocieplenia pianką.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Orzesze
Dodano: 2016-03-24 13:09      Dotyczy: Ocieplenie poddasza domu pianką...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Krystian G

Firma CelluTherm w 2015 roku ociepliła poddasze mojego domu jednorodzinnego. Połać dachu ma powierzchnię około 250m2. Materiał, jaki został użyty do ocieplenia to pianka otwartokomórkowa. Wszystko zostało bardzo dobrze, profesjonalnie wykonane, nie było żadnych poblemów. Wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione na etapie planowania prac. Ponieważ ocieplenia pianką nadal nie są jeszcze w Polsce najczęściej wybieranym rozwiązaniem, wykonawca udzielił mi wyczerpujących informacji na temat tej metody. Na wykonanie prac były przeznaczone dwa dni i w tym czasie prace zostały zrealizowane. Mogę polecić firmę CelluTherm także innym klientom, którzy chcą zlecić ocieplenie pianką.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Ruda Śląska
Dodano: 2016-03-24 12:03      Dotyczy: Ocieplenie poddasza domu pianką...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Andrzej T

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą CelluTherm. Poszukiwałem wykonawcy ocieplenia pianką poddasza mojego domu jednorodzinnego w Raciborzu. Poprosiłem o opinię na temat metody wykonania ocieplenia, ponieważ nie wiedziałem, jakie są możliwości. Pan przyjechał, stwierdził, że uda się wykonać prace, podał cenę i udzielił informacji o materiałach. Nie było najmniejszych problemów. W październiku 2015 roku zleciłem firmie prace i jestem bardzo zadowolony z efektów. Inwestycja została zrealizowana terminowo, tak jak się umawialiśmy. Naprawdę pozytywnie oceniam usługę i gdyby była potrzeba, w przyszłości ponownie podjąłbym współpracę z tym wykonawcą.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Racibórz
Dodano: 2016-03-23 14:12      Dotyczy: Ocieplenie poddasza domu pianką...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Łukasz O

Firmę CelluTherm znalazłem przez Internet. Skontaktowałem się z wykonawcą, obejrzałem referencje wystawione przez jego klientów i zdecydowałem się na zawarcie umowy. W przypadku terminu wykonawca dopasował się do moich możliwości, do mojego grafiku. Transakcja została zrealizowana w profesjonalny sposób. Nie było sytuacji, w której byłyby wprowadzane jakieś zmiany. Sama usługa została zrealizowana na bardzo dobrym poziomie, komunikację z pracownikami również oceniam dość dobrze (pracownicy służyli pomocą, cenną radą itd.). Myślę, że ponownie skorzystałbym z usług tej firmy, ponieważ jest terminowa, szybko realizuje zlecenia i oferuje konkurencyjne ceny. Polecam CelluTherm wszem wobec i każdemu z osobna!

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Wieszowa
Dodano: 2016-03-18 14:14      Dotyczy: Ocieplenie pianką PUR, 193m2...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Jerzy G

Ogólnie jestem zadowolony z usług tej firmy. Moim zdaniem ocieplenie zostało wykonane skutecznie i prawidłowo. Liczyłem na solidność i faktycznie nie pomyliłem się – zlecenie zostało zrealizowane należycie i zgodnie z umową. Pracownicy nie byli nachalni, byli mili, świetnie sobie radzili, sami wiedzieli, co mają robić, nie trzeba im było niczego tłumaczyć, co więcej traktowali mnie indywidualnie i dopasowywali się do moich potrzeb. Każdą sprawę wspólnie przedyskutowywaliśmy. Pokrótce wymienię plusy CelluTherm: terminowość, sprawność działania, profesjonalizm, zachowanie czystości. Szczerze polecam innym osobom CelluTherm. Taka firma to prawdziwy skarb!

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Lyski
Dodano: 2016-03-18 13:36      Dotyczy: Ocieplenie pianką PUR powierzchni 108m2...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Michał O

Bardzo dobrze oceniam jakość świadczonych usług przez tę firmę. Wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. Nie miałem potrzeby, by zobaczyć wcześniejszych realizacji tej firmy. Podpisaliśmy umowę, której warunki – moim zdaniem – zostały w pełni dotrzymane. Pracownicy pomogli mi w momencie niezdecydowania, kiedy nie wiedziałem, którą opcję wybrać, poza tym odpowiadali na wszystkie pytania (z komunikacją nie było żadnych problemów, wszystko było w porządku). Największe atuty CelluTherm to: na pewno profesjonalizm, krótki czas oczekiwania oraz sprzęt wysokiej klasy. Jeśli kiedyś będę miał podobne zlecenie, na pewno zgłoszę się do CelluTherm, ponieważ jest to bardzo dobra firma. Generalnie jest to wykonawca warty polecenia.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Brzeg
Dodano: 2016-03-18 12:27      Dotyczy: Zlecenie ocieplenia pianką poliuretanową, 157m2...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Gertruda M

Jestem zadowolona z ocieplenia poddasza mojego domu pianką poliuretanową. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, dobrze oceniam jakość tej usługi. Widziałam reklamę CelluTherm, skontaktowałam się z wykonawcą, który następnie dokonał wizji lokalnej budynku. Podpisaliśmy umowę. Moim zdaniem umowa została w pełni dotrzymana. Pracownicy doradzali, podpowiadali, byli naprawdę w porządku, po zakończeniu zlecenia posprzątali po sobie. Praca została wykonana bardzo szybko, nie było żadnych ociągnięć. Gdybym w przyszłości miała ponownie wybrać wykonawcę w zakresie docieplenia poddasza, to na pewno skorzystałabym z usług CelluTherm. Prawdopodobnie również mój sąsiad zgłosi się do tej firmy.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Żory
Dodano: 2016-03-18 11:25      Dotyczy: Ocieplenie 100m2 poddasza pianką PUR...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Anna O

Posługując się skalą od 1 do 5, jakość świadczonych usług przez CelluTherm oceniam na 4,5, profesjonalizm tej firmy też oceniam dość dobrze, zaś komunikację – na 5. Tę firmę polecili mi znajomi, którym pan Grzegorz również wykonywał ocieplenie, poza tym opinie na jej temat przeczytałam w Internecie. Termin i forma płatności zostały wspólnie uzgodnione, następnie podpisaliśmy umowę. Moim zdaniem warunki umowy zostały w pełni dotrzymane, wykonawca ze wszystkiego się wywiązał. Pracownicy nie pili na budowie, poza tym sugerowali rozwiązania, podpowiadali. Zalety CelluTherm to ekspresowe, rzetelne i zgodne z umową wykonanie całości prac (prace skończone w ciągu 1 dnia, w ciągu ok. 5-6 godzin). Myślę, że ponownie skorzystałabym z usług tej firmy. To wykonawca godny polecenia!

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Jejkowice
Dodano: 2016-03-17 14:30      Dotyczy: Ocieplenie poddasza, 100m2...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: Ernest G

Zlecenie dotyczyło ocieplenia poddasza użytkowego pianką poliuretanową. Zdecydowałem się na firmę CelluTherm, ponieważ mi ją polecono. Wspólnie doszliśmy do porozumienia co do terminu. Dobrze oceniam jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm tej firmy. Pracownicy wydawali się kompetentni, komunikacja z nimi odbywała się bezproblemowo (doradzano mi i podpowiadano). Prace przebiegały w miarę sprawnie i dosyć szybko. Moim zdaniem umowa ustna została w pełni dotrzymana. Największe atuty CelluTherm to dobra jakość i atrakcyjna cena. Byłem zadowolony, dlatego ponownie skorzystałbym z usług tego wykonawcy. Jest to firma godna polecenia, zwłaszcza ze względu na oferowaną cenę.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Racibórz
Dodano: 2016-03-10 15:03      Dotyczy: Ocieplenie poddasza użytkowego pianką poliuretanową, 110m2...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 
Opinia od: GrzegorzT

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Cellutherm, poziom obsługi klienta od wykonania tel. do odbioru końcowego prac na poziomie rzadko spotykanym w budowlance, współpraca z nimi to przyjemność. Bardzo profesjonalne podejście pracowników do wykonywanych zadań - oklejenie okien, rozściełanie folii na podłodze, porządek po wykonanej pracy i szybkość realizacji- 4 godz i po temacie. Ale najważniejsza sprawa to milutkie ciepełko na poddaszu, temperatura podskoczyła do 24st C przed ociepleniem nie mogłem nagrzać do 19st C. Jeszcze raz polecam.

Klient:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Racibórz
Dodano: 2016-03-07 17:26      Dotyczy: Ocieplenie poddasza pianką PUR...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 

Jesteś zadowolonym Klientem firmy CELLUTHERM?

Dodaj opinię